Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 29.03.2024, 07:48

Головна » 2019 » Січень » 11 » Фінал змагань з волейболу за програмою УІІІ Спартакіади серед працівників закладів освіти
    13:02

10 січня відбувся фінал змагань з волейболу за програмою VIII Спартакіади серед працівників освіти Васильківського району. Організували і провели змагання :відділ освіти Васильківської РДА (начальник Сукенніков О.В.),районна організація Профспілки працівників освіти і науки  (голова Алєксєєнко В.І.)та районна дитячо-юнацька спортивна школа (директор Нехта В.В.).

Змагання проходили в два етапи .Спочатку в зональних змаганнях ( 04.01.19р.) команди виборювали путівки до фіналу. Із двох територіальних зон виходили по дві кращі команди.

І ось фінал. Путрівський НВК гостинно прийняв фіналістів ,за що адміністрації навчального закладу і особисто директору Битько Л.С. велике спасибі за підготовку і допомогу в проведенні змагань.

Фінальні змагання проходили по коловій системі. Всі команди грали по черзі одна з одною.

Треба зазначити ,що всі команди були рівні по своїй підготовці і грали на високому рівні технічної підготовки. В такій ситуації на перше місце виходила спортивна вдача, і вона сьогодні була до когось більш ,а до когось менш прихильна. Кожна гра була насичена спортивною боротьбою та емоціями, які підігрівались вболівальниками. До початку кожної гри ніхто не міг сказати ,яка команда виграє. Боротьба була за кожен м’яч ,за кожне очко. Всі команди молодці .Переможених немає. Педагоги, обслуговуючий персонал, оператори котелень і т.д. грали в одній команді .Вони були об’єднані однією метою, в них була одне завдання -грати і перемогати.

В підсумку фінальної частини волейбольних змагань турнірна таблиця має такий вигляд:

1 місце – збірна НВК «Ковалівська гімназія»

2 місце- збірна закладів освіти Гребінок

3 місце- Глевахівська ЗОШ

4 місце- Путрівський НВК

Переможці і призери були нагороджені грамотами ,медалями та цінними подарунками від Профспілки працівників освіти і науки Васильківського району. Вітаємо всіх !!!

Переглядів: 252 | Додав: adminvas | Рейтинг: 0.0/0